Mjalti – 3 receta kundër gripit Mjalti mund të konsiderohet shumë më tepër se vetëm ushqim. Ja disa nga përdorimet e shumta të mjaltit që mund t’ju nevojiten, për dhimbjet e fytit, kollës, gripit. Mjaltë kundër gripit Një recetë shumë e thjeshtë për t’u përgatitur në shtëpi kundër gripit është mjaltë, limon dhe xhenxhefil. Me këta përbërës ju do të forconi imunitetin. Përgatitjen mund ta ruani në frigorifer dhe ta përdorni sa here që ju nevojitet. Shurup për kollën Nëse…